Sesje zazwyczaj są wykonywane w moim domowym studio, na życzenie jest możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej u Państwa w domu lub w plenerze jeśli pogoda dopisuje. Na sesje zdjęciową przeznaczam zazwyczaj 2-3 godziny jeśli jest potrzeba więcej, nie ma problemu, każde dziecko jest inne, miewa gorsze lub lepsze dni, dlatego nie ograniczam się czasem.

Sesje ciążowe. Taką sesje zdjęciową najlepiej wykonać koło 7-8 miesiąca ciąży, kiedy brzuszek jest ładnie zaokrąglony i widoczny, a kobieta ma jeszcze siłę na pozowanie.Posiadam suknie jak również innego rodzaju dodatki. Dla urozmaicenia kadrów przyszła mam może również zabrać swoje ubrania w których się dobrze czuje. Chętnie wykonam również sesję według Waszego pomysłu. Sesja może odbyć się u mnie w domowym studio lub w plenerze.

Sesje noworodkowe najlepiej wykonać do 3 tygodnia życia dziecka. Dziecko wtedy ma najgłębszy sen, jest bardzo plastyczne co ułatwia w pozowaniu do zdjęć. Aby zapewnić dziecku komfort podczas chłodniejszych dni, scena dogrzewana jest farelką. Na sesje noworodkowe przeznaczam tyle czasu ile jest potrzebne, aby maleństwo mogło zostać nakarmione, przewinięte. Do sesji wykorzystuje, różnego rodzaju stroje, koce, rekwizyty, jeśli mają Państwo swoje ubranka, również można zabrać i wykorzystać do sesji. Na sesję noworodkową najlepiej umówić się jeszcze w ciąży.

Sesje niemowlęce i dziecięce. Jeżeli nie zdążyli Państwo wykonać sesji noworodkowej, następnym najlepszym okresem do fotografowania jest etap po 6 miesiącu kiedy dziecko już samodzielnie siedzi. W tym okresie dzieci są bardzo wdzięcznym obiektem do fotografowania. Robią słodkie minki i bardzo rozkosznie się uśmiechają 🙂